Newsy /

Nowa książka Richarda Castle'a!

Już 26 czerwca do polskich bibliotek trafi "Nagi żar", kolejny bestseller naszego ulubionego autora - Richarda Castle'a! Jednym z patronów medialnych książki jest Universal Channel, na którym serial Castle możecie oglądać w każdy poniedziałek o godzinie 22.00. A już dziś książkę znajdziecie w przedsprzedaży w salonach Empik oraz na stronie wydawnictwa 12 Posterunek.

 

Opis książki:

Nikki Heat i Jameson Rook ponownie łączą siły w pasjonującej kontynuacji Fali upału, bestsellerowej pozycji „New York Timesa”. Nagi Żar to kolejna książka bohatera serialu Castle, zainspirowana postacią detektyw Beckett.

Po śmierci Cassidy Towne, wyjątkowo zjadliwej redaktorki rubryki towarzyskiej, prowadząca dochodzenie detektyw Nikki Heat odkrywa galerię prominentnych podejrzanych. Wszyscy mieli istotne motywy, aby zabić łowczynię skandali, która budziła postrach na całym Manhattanie. Pracę Heat komplikuje nieoczekiwane spotkanie z gwiazdą nowojorskiego dziennikarstwa Jamesonem Rookiem. W obliczu ich niedawnego rozstania Nikki wolałaby uniknąć podsycania bolesnych emocji. Ale osobiste zaangażowanie w sprawę przystojnego i dowcipnego laureata nagrody Pulitzera powoduje, że Heat przystaje na ponowną współpracę.

W atmosferze nierozstrzygniętego konfliktu miłosnego i wyraźnego napięcia seksualnego Heat i Rook ruszają na poszukiwanie zabójcy pośród celebrytów i gangsterów, piosenkarek i prostytutek, sportowców i skompromitowanych polityków.Dochodzenie w pełnym przepychu świecie sekretów, kamuflażu i skandali dodatkowo podnosi temperaturę.

Komentarze